Vánoce s Hapáčem

Opět po roce do naší dílny HapAteliér přichází vánoční atmosféra. Jako jinde, je to často hlavně shon a snaha o vyplnění vánočních přání všech našich zákazníků, z nichž mnozí se k nám každoročně vracejí. Ale i přes tento shon do naší dílny ten správný duch Vánoc přichází. Už teď nám například dělá radost drobný stromeček nazdobený vánočními symboly z korálků, o které se postarala jedna z uživatelek naší terapeutické dílny. A podobných drobných radostí bude určitě i nadále přibývat.

Samozřejmě se do vánočního vyzdobila také naše prodejna, ve které naleznete vedle oblíbených keramických svícnů a betlémů, také výrobky z ekologicky zpracovaného textilníhao materiálu nebo různé druhy vonných vosků a dekorací.

Moc nás potěší, když si k nám najdete cestu, ať už osobně do naší aprodejny, nebo prostřednictvím našeho e-shopu. Nákupem originálních a ručně zhotovených výrobků uděláte radost sobě nebo někomu blízkému a zároveň tím podpoříte práci osob se zrakovým postižením.

E-SHOP: www.hapatelier.cz

PRODEJNÍ DOBA OBCHŮDKU:

pondělí–čtvrtek: 8.00–17.00 hodin

pátek: 8.00–15.30 hodin

* Vstup do obchůdku je přes recepci - hlavní vchod.

Mgr. Petr Sýkora, Ph.D.
vedoucí dílen HapAteliér

telefon: 515 919 775, 774 715 099
e-mail: sykora@tyflocentrumbrno.cz

správce e-shopu a skladu

telefon: 515 919 773, 774 715 093
e-mail: info@hapatelier.cz

 KDE NÁS NAJDETE:

                         

MHD: bus č. 44 a 84 (zastávka Kociánka a pak přes most nebo zastávka Husitská), tramvaj č. 1 a 6, trolejbus č. 30 (zastávka Husitská).

POPIS TRASY PRO NEVIDOMÉ:

https://bariery.centrumpronevidome.cz/trasy/tcchaloupka.htm

 

Příloha Velikost
propagační leták1.15 MB 1.15 MB